Renoweb s.r.o. - kdo jsme?

Naše společnost je poměrně mladá, můžeme však nabídnout více než 10 let zkušeností v oblasti tvorby webových prezentací, jejich navrhování a optimalizování, zpracování textového obsahu pro weby a aktivit na sociálních sítích.

Renoweb s.r.o - co je našim cílem?

Cílem naší firmy je především dlouhodobá spolupráce. Ta může začít tvorbou nového webu, optimalizací stávajících stránek nebo jen jejich správou.

Našim klientům se snažíme nabídnout služby, které mají smysl, a především jim ukázat, že investované finance do propagace na internetu nejsou zbytečné, ať už z pohledu získávání nových zakázek nebo budování brandu obchodní značky.

Renoweb s.r.o - naše zákazníky dokážeme rozlišit

Každá firma nebo podnikatel má jiné požadavky a potřeby propagace. Víme to, a proto vždy nabízíme řešení, které je pro Vás nejvhodnější.

Co tím myslíme? - jednoduše přemýšlíme nad tím co děláme

Například společnost nabízející produkty za několika milionové částky, se stálou klientelou například v průmyslu, určitě nepotřebuje propagaci formou sociálních sítí, která je cílena spíše na koncového zákazníka. Naopak cílem takové firmy je moderní prezentace sledující nejnovější trendy v oblasti tvorby www, který kvalitně představí danou společnost a její činnost. Web, na který se nemusí stydět odkázat své obchodní partnery.

Paní Nepotřebová z Prahy 5 prostě podle nás nepotřebuje průmyslový jeřáb s nosností 6 tun do své kuchyně.

Renoweb s.r.o. - dokážeme říct, že něco neumíme

Požadavky našich klientů jsou různé. Zaměřujeme se především na tvorbu webových prezentací jejich správu, optimalizaci a obsah stránek. Vaše požadavky rádi vyslyšíme, poradíme a v případě, že něco neumíme, řekneme to na rovinu a doporučíme Vám naše ověřené partnery. Není nic horšího, než špatně poskytnutá služba a nespokojený klient.

Spolupracujeme s partnery v oblasti PPC reklamy, tiskovin, reklamy pro internetové obchody a další.